• Firmamız, Goorcak Ltd. Şti. olarak hizmet verme dönemi içerisinde 2010 yılında yeni bir yapılanma ile birlikte; TÜRGAZ Isı Sistemleri tescilli markamız ile doğalgaz, mekanik, ısıtma-soğutma, iklimlendirme sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

   

  Firmamız daima kalıcı hedeflere ve markalaşma ile  her daim müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini temel alarak uzun yıllar boyunca hep en iyisini sunmaya gayret göstermektedir. Amacımız açık ve kapalı alanlarda ısıtma, soğutma, iklimlendirme işlemlerini gerçekleştirerek yüzlerce insanı memnun etmek ve o hedefte ilerlemektir. Artık enerji kaybını önleyen hem fikir olarak iklimlendirme projelerimizi teker teker hayata geçirmeye başladık.

   

  Hizmetlerimiz; satış sonrası taahhüt, doğalgaz, kalorifer, temiz su, atık su, havalandırma, yangın sistem ve tesisatlarının yapımı ve yurt içi lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.

   

  Türgaz Isı Sistemleri orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve giderek büyüme azmi sayesinde kısa sürede iklimlendirme  sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

   

  Firmamızın değişmez prensipleri; daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.